Це стаття з фото
Фотографії відмінно доповнюють текст статті і привертають увагу читачів. Перше зображення також відіб'ється в попередньому перегляді. Відповідне фото допоможе збільшити кількість переглядів статті.
20 грудня 2021 року у Слобідсько-Кульчієвецькій громаді відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учасниками якого стали 12 юних дослідників. Конкурс проведено в дистанційному режимі. На розгляд журі учасники представили актуальні та цікаві наукові розвідки з англійської мови, прикладної математики, мікро і макроекономіки, аерофізики, педагогіки, психології, геології та історичного краєзнавства. У кожному науковому відділенні програма розрахована на три тури: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, постерний захист та наукова конференція. Цікаві теми, оригінальне подання, вміння вести дискусію та захищати свою точку зору - все це дало можливість членам журі першого етапу конкурсу-захисту визначити переможців та кращі наукові роботи: Старенький Юрій (Баговицький ліцей) - І місцеДеличук Ангеліна (Кульчієвецький ліцей) - І місцеБондаренко Богдана (Врубловецька гімназія) - ІІ місцеСтаренька Анастасія (Баговицький ліцей) - ІІ місцеПроценко Богдан (Баговицький ліцей) - ІІІ місцеМар'яніна Юліана (Баговицький ліцей) - ІІІ місцеБалицький Віктор (Мукшо-Китайгородський ліцей) - ІІІ місцеБелінська Вероніка (Княжпільська гімназія) - ІІІ місцеМузика Ярослав (Врубловецька гімназія)- ІІІ місцеПоліщук Анастасія (Боришковецька гімназія)- ІІІ місцеБогайчук Анастасія (Кульчієвецький ліцей) -IV місце.Старенький Юрій та Деличук Ангеліна представлятимуть нашу громаду на обласному етапі.Дякуємо науковим керівникам Н.А. Проценко, Ю.А. Клімчуку, С.О.Томашевській, О.В.Тарасовій, В.В.Вахняку, О.П. Керничному, В.П.Сидоруку, О.В. Говорушко та Д.Л.Григорчук за якісну підготовку юних дослідників.
Мала академія наук України - освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їхнього інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.
Фотографії відмінно доповнюють текст статті і привертають увагу читачів. Перше зображення також відіб'ється в попередньому перегляді. Відповідне фото допоможе збільшити кількість переглядів статті.
Введення допомагає читачам зрозуміти, про що буде наступний текст. Його також можна використовувати в попередньому перегляді. Спеціальне форматування допоможе відокремити його від решти тексту. Нижче ми поділимося порадами щодо форматування вашої статті.